Ящики керування асинхронним електродвигуном серії Я5000 призначені для місцевого, дистанційного та автоматичного керування трифазними електродвигунами, що працюють у тривалому та короткочасному режимах.
Ящики управління Я-5000 виготовляються зі ступенем захисту IP54 (можливо IP31).
Ящики управління монтуються у металевих шафах з монтажною панеллю.
Ящики комплектуються залежно від позначення та типового індексу: автоматичними вимикачами, контакторами, тепловими реле, світлосигнальною арматурою та апаратурою керування (кнопки, перемикачі). Номінальна напруга головного ланцюга – 400 В. Номінальна напруга ланцюга управління – 230 В.
Комплект поставки: ящик управління Я5110, паспорт, ключі, картонна упаковка.
Гарантія -12міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Количество обслуживаемых сторон | 1 |
| Количество шкафов | 1 шт |
| Номинальное напряжение главной цепи | 380 В |
| Номинальный ток | 16 А |
| Применение | В помещении |
| Расположение | Вертикальное |
| Степень защиты IP | 54 |
| Тип монтажа | Навесной |
| Тип оборудования | Ящик |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 400 мм |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диапазон теплового тока (А.) | 7,0-10,0 |
| Диапазон теплового тока, А. | 7-10 |
| Индикация | Световая |
| Количество фидеров | 1 |
| Мощность двигателя | 4 кВт. |
| Мощность двигателя, кВт. | 4 |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Номинальный ток Я5000, А. | 16 |